Major Veronika olimpiai bronzérmes sportlövő

2024. szeptember 11. 17:00 - 18:308313 Balatongyörök, Kossuth Lajos utca 29.

Közönségtalálkozó Major Veronika,  olimpiai bronzérmes sportlövővel

Időpont: 2024.09.11. (szerda) 17.00 óra
Helyszín: Bertha Bulcsu Művelődési Ház és Könyvtár – Balatongyörök, Kossuth u. 29.

Beszélgetőtársak:
Molnár László: Magyar Sportlövők Szövetsége kommunikációs és nemzetközi igazgatója
Győrik Csaba: Magyar Sportlövők Szövetsége technikai igazgatója, ISSF – Edző Bizottság elnöke
Major Veronika BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub versenyzője húsz év után szerzett olimpia érmet a magyar sportlövőknek; a keszthelyi hölgy sportpisztolyban lett harmadik Párizsban.
A 27 éves sportlövő, aki futócéllövőként kezdte pályafutását, majd amikor a számot törölték az olimpiai programból, Keczeli Zoltán és Nagy György, a Magyar Sportlövő Szövetség elnöke inspirációjára átnyergelt a pisztolyra. És jól tette, mert húsz év után, Igaly Diána 2004-es győzelme óta a sportág első magyar érmét szerezte Párizsban harmadik helyezésével a sportpisztolyban.

Rendezvényeinken kép-és videófelvételek készülnek, melyeken felismerhetők, beazonosíthatók lehetnek az azon szereplő személyek. A felvételek az önkormányzat által kiadott újságban, valamint a szervező intézmények weboldalain, közösségi médiás felületein felhasználásra kerülhetnek. Az adatkezeléssel kapcsolatban részletes tájékoztató a helyszínen elhelyezett közleményben található.